Časté otázky Tipy na dárky

Vánoční přání

Vánoce patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům a jsou oslavou narození Ježíše Krista. Za vrchol Vánoc je letos považován 24. prosinec 2021 - Štědrý den a Štědrý večer. K tomuto dni se také váže celá řada tradic, drží se Vánoční zvyky, hrají a zpívají se koledy, rodina je většinou spolu a rozbalují se Vánoční dárky. Vánoční přání 2021 je však možno posílat online po celou dobu adventu, tedy od první neděle adventní.

Vánoční přání - SMS

Vybrat vhodnou Vánoční SMS je mnohdy problém, protože člověk má pocit, že každou Vánoční SMS už někde četl a že tedy jeho přáníčko nebude originální a vtipné. Nejlepší je si vymyslet vlastní Vánoční SMS - to je ovšem těžké a proto se můžete nechat inspirovat některými (třeba veršovanými) texty k Vánocům, které už vymyslel někdo před Vámi.

Další SMS pro potěšení, pro radost a pohodu se nachází na:
SMS Vánoční přání

Vánoční přání - texty

Texty přání na Vánoce pro blízké (kamarádce, pro kamarády, pro miláčka). Chcete-li popřát na Vánoce a chcete mít text blahopřání o něco delší, než se vejde do SMS a chcete mít Vánoční text hezky veršovaný v jednotlivých řádcích jako básničku? Pak je pro Vás určena tato kategorie, z níž zde zobrazujeme jednu ukázku:

Kategorie, kde jsou nejen originální, vtipné a veselé vánoční přání - texty se nachází zde:
Vánoční přání - texty

Vánoční blahopřání - obrázky

Vánoční obrázky se hodí pro ilustraci snad do každého textu s blahopřáním. Znáte to - jeden obrázek mnohdy řekne více než tisíc slov. Na ukázku si ukážeme tři obrázky z naší galerie:

Vánoční dárek Vánoční dekorace Vánoční stromeček

Celou galerii najdete zde:
Vánoční obrázky

Vánoční pohlednice

Předchozí část byla věnována obrázkům, teď jsou na řadě pohlednice, které si liší tím, že na každé je zároveň uveden text přáníčka nebo nějaká krátká básnička. Doporučuje je zasílat pomocí MMS nebo pomocí emailu. Pro představu vybíráme dvě pohlednice z galerie:

Pohlednice - Vánoce Vánoční pohled

Galerie, kde jsou zdarma všechny naše Vánoční online pohlednice (e-card) najdete zde:
Vánoční pohlednice