Časté otázky Tipy na dárky

Pozvánky na oslavu narozenin vzory

Máte narozeniny a bude narozeninová oslava a párty? Pak se hodí vytvořit a rozeslat pozvánky na oslavu narozenin. K tomu je dobré se inspirovat a prohlédnout si některé vzory a šablony, ať víte, jaké texty patří na pozvánky na oslavu narozenin nebo na jinou párty k jiné příležitosti.

Předkládané vzory, pozvánky a šablony berte spíše jako náměty k promyšlení a svoji pozvánku zkuste pojmout originálně - vymyslete tedy vlastní text - ať Vaše narozeninové oslavy (a zejména ty kulaté - tedy např. výročí 40, 50 nebo 60 let) a párty mají styl. Narozeniny se vždy slaví podle věku. Největší oslava je pak při těch významných výročích, pak používejte slavnostní vzory a šablony.

Vzory, šablony - pozvánky na oslavu narozenin

Prohlédněte si předložené vzory (mustry), šablony a pozvánky na oslavu narozenin pro muže i ženy, inspirujte se a vymyslete svůj text na pozvánky.

Pozvánka na oslavu narozenin
Kde:
Kdy:
V kolik:
Co s sebou: Dobrou náladu a pamatovat na narozeninové motto, že kdo dřív přijde, ten dřív neodejde.

Kamaráde bude párty a nediv se, že k Tobě mluvím, protože z téhle oslavy Tě v žádném případě neomluvím. Všeho zanech a rychle ke mně utíkej, slavit moje narozeniny pospíchej. Na Tvoji účast se těší .

Pozor, pozor, poplach, poplach! Přijměte mé pozvání k hasení žízně neboli přijměte mé pozvání na oslavu narozenin. Oslava se bude konat (kdy, kde, od kolika hodin). Doufám, že se sejdeme v dostatečném počtu, ať ten požární poplach (žízeň) uhasíme.

Příteli, tímto Tě srdečně zvu na menší oslavu svých 50. narozenin. Budu velmi rád, pokud alespoň na chvíli dorazíš.
Datum:
Místo:
Těším se na shledání, díky.

Dovolte mi Vás pozvat na menší párty při příležitosti oslavy narozenin. Oslava se koná v (kde?) dne (kdy?) v (v kolik hodin?). Potvrďte prosím předem svoji účast, ať můžeme zajistit dostatek jídla a pití pro všechny. Na Vaši účast se těší (Vaše jméno).