Časté otázky Tipy na dárky

Pozvánky na oslavu narozenin vzory

Máte narozeniny a bude narozeninová oslava a párty? Pak se hodí vytvořit a rozeslat pozvánky na oslavu narozenin. K tomu je dobré se inspirovat a prohlédnout si některé vzory a šablony, ať víte, jaké texty patří na pozvánky na oslavu narozenin nebo na jinou párty k jiné příležitosti.

Předkládané vzory, pozvánky a šablony berte spíše jako náměty k promyšlení a svoji pozvánku zkuste pojmout originálně - vymyslete tedy vlastní text - ať Vaše narozeninové oslavy (a zejména ty kulaté - tedy např. výročí 40, 50 nebo 60 let) a párty mají styl. Narozeniny se vždy slaví podle věku. Největší oslava je pak při těch významných výročích, pak používejte slavnostní vzory a šablony.

Vzory, šablony - pozvánky na oslavu narozenin

Prohlédněte si předložené vzory (mustry), šablony a pozvánky na oslavu narozenin pro muže i ženy, inspirujte se a vymyslete svůj text na pozvánky.

Pozor, pozor, poplach, poplach! Přijměte mé pozvání k hasení žízně neboli přijměte mé pozvání na oslavu narozenin. Oslava se bude konat (kdy, kde, od kolika hodin). Doufám, že se sejdeme v dostatečném počtu, ať ten požární poplach (žízeň) uhasíme.

Kamaráde bude párty a nediv se, že k Tobě mluvím, protože z téhle oslavy Tě v žádném případě neomluvím. Všeho zanech a rychle ke mně utíkej, slavit moje narozeniny pospíchej. Na Tvoji účast se těší .

Dovolte mi Vás pozvat na menší párty při příležitosti oslavy narozenin. Oslava se koná v (kde?) dne (kdy?) v (v kolik hodin?). Potvrďte prosím předem svoji účast, ať můžeme zajistit dostatek jídla a pití pro všechny. Na Vaši účast se těší (Vaše jméno).

Pozvánka na oslavu narozenin
Kde:
Kdy:
V kolik:
Co s sebou: Dobrou náladu a pamatovat na narozeninové motto, že kdo dřív přijde, ten dřív neodejde.

Příteli, tímto Tě srdečně zvu na menší oslavu svých 50. narozenin. Budu velmi rád, pokud alespoň na chvíli dorazíš.
Datum:
Místo:
Těším se na shledání, díky.