Časté otázky Tipy na dárky

Vánoční a novoroční přání

Můžete buď posílat před štědrým večerem na Vánoce vánoční přání a poté někdy těsně před koncem roku nebo rovnou na Silvestra zvlášť novoroční PF přání 2022, nebo můžete tato dvě přání spojit a vytvoři tak jeden text přání dohromady. Vánoční a novoroční přání mají tu výhodu, že můžete někdy pár dní před Vánočními svátky zaslat jednotné přání a pak se již věnovat rodině, vánoční pohodě, klidu a vychutnávat si konec roku. Můžete i přemýšlet o svých předsevzetích do nového roku 2022, pokud si nějaké dáte.

Vánoční a novoroční přání text

Inspirace a text na novoroční a vánoční přání 2022. Spojte dvě přáníčka do jednoho a zasílejte unikátní text přání.

Ježíšek už dárky chystá, pod stromečkem přichystejte hodně místa. Vánoce budou bohaté, ale i klidné a příjemné. Do nového roku přeji hodně zdraví, ať se vám stejně dobře jako o Vánocích daří.

O Vánocích u vás zavládne klid, vždyť je krásné s blízkými být. Klidné Vánoce a šťastný nový rok!

Přejeme veselé Vánoce, příjemnou štědrovečerní večeři, ve vaně určitě máte přichystaný pořádný kus, pro pohodu a pochutnání to bude jenom plus. Zároveň na Vánoce přeji, aby vám ten kus přinesl do nového roku jenom samá plus.

Ježíšek má práce moc, chce dát dětem dárků moc. Klidné, krásné a pohodové svátky a klid si přeneste i do nového roku, ve kterém se vám bude dařit lépe jako letos!

Ať si Vánoce užíváš a pod stromečkem všechno potřebné máš. A kdyby něco chybělo, aspoň je co si přát do příštího roku. Štastné Vánoce a ještě lepší nový rok!

Přemýšlel jsem, tuhle, o tajemný truhle. O té truhle tajemné, která poklad ukrývá. Pokud truhla skrývá poklad pravý, bude tam jen samé zdraví. Na Vánoce přeji najít tajemnou truhlu a do nového roku čerpat z jejího bohatství.

Sněhová peřina třpytí se krajinou, cukroví voní tou vůní máminou. Vánoční zvoneček slibuje štědrou nadílku, atmosféra bude jistě plná andílků. Vše, co se Tě letos bolelo, ať se příští rok zhojí! A vše, co Tě letos bolelo, ať se příští rok přepůlí!

Přeji veselé vánoční hody a do nového roku pouze samé šťastné náhody! Šupinu z vánočního kapra si uschovej a do nového roku jenom štěstí měj.

Nechcete zasílat přání jako text? Nemáte rádi emaily a SMS? Můžete se nahlídnout i do jiných sekcí, kde nabízíme kromě sms i delší texty přání, vánoční koledy, básničky, verše, říkanky, ale i obrázky a elektronické online pohlednice s textem přání i bez textu. Je jen na Vás, čemu dáte přednost a pro jaký druh přáníčka se rozhodnete.