Časté otázky Tipy na dárky

Novoroční pf přání 2022

Jak již je po vánočních svátcích a blíží se závěr roku a tedy Silvestr, tak má člověk již myšlenky na to, že se blíží nový rok 2022. Téměř vždy se nic nového nestane, ale přeci jen období přelomu roku je jak dělané pro různá hodnocení toho, co se povedlo a nepovedlo změnit a přichází také myšlenky na novoroční předsevzetí. Jakmile přijde nový rok, každý se snaží být v něčem lepší. Důležité poté je, aby mu to vydrželo co nejdéle. Přání do nového roku se někdy odesílají společně s Vánočním přáním, ale často se také posílají osamoceně.

Novoroční přání - SMS text

Text vhodný do SMS přání do nového roku se jistě hodí, nicméně mějte na paměti, že není vhodné pouze kopírovat celou SMS a odeslat ji, hrozí pak riziko, že někdo dostane úplně stejnou SMS několikrát od různých lidí. Zde uvádíme na ukázku tři možné zprávy:

Ostatní Novoroční SMS se nachází na speciální podstránce, doporučujeme proto vybírat odsud:
Novoroční přání - texty

Novoroční pohlednice

Jeden obrázek vydá za tisíc slov - buďte tedy originální a nový rok neposílejte své rodině, kamarádům a dalším blízkým lidem ve Vašem životě pouze SMS přáníčka, ale zašlete jim novoroční pohlednici - více zaujme, protože je graficky provedená, více potěší, protože mezi záplavou SMS vynikne - a to jde především.

Přání na nový rok Novoroční pohlednice zdarma

Jestliže Vás tato kategorie zaujala a pohlednice se Vám líbí, přejděte na tuto stránku a nechte si zobrazit celou galerii:
Novoroční pohlednice