Časté otázky Tipy na dárky

Vánoční pohlednice zdarma

V období adventu je vhodné myslet na své známé, na rodinu, na miláčka, na kamarády, na kamarádky a na své přátele. Pokud se rozhodnete někoho potěšit tím, že mu zašlete Vánoční blahopřání nebo pohlednice, tak doporučujeme zvolit humorné a originální vánoční přání, protože zejména několik dní před Štědrým večerem přijde každému spousta různých přáníček. Nabízíme zde elektronické vánoční pohlednice, které můžete využít zdarma. Zaslat se dají jednak ve formě Vánoční MMS, tak i emailem.

Všechny online pohlednice samozřejmě obsahují Vánoční motiv - takže se tam nejčastěji objevuje Vánoční stromeček, Vánoční dekorace a výzdoba (například baňky), sněhuláci sníh a sněhové vločky nebo třeba je na online pohlednici zobrazena postava Ježíška a dárků, které na Vánoce nosí.

Pokud si z této galerie pohlednic vyberete, tak po kliknutí na zde uvedený náhled se Vám načte nová stránka s originální velikostí zdarma nabízené Vánoční pohlednice.

Vánoční pohlednice

Zde je již slibované Vánoční pohlednice s náhledy. Jak je vidět, tak každá pohlednice zároveň obsahuje česky psaný text blahopřání nebo vtipné vánoční básničky.

Pohlednice na Vánoce Pohled na Vánoce
Pohlednice k Vánocům Vánoční ecard Pohlednice na Vánoce Vánoční pozdrav

Jestliže se Vám žádná pohlednice nelíbí, můžeme Vás odkázat ještě na stránku, kde jsou Vánoční obrázky. Ty jsou sice bez textu nebo básničky, ale třeba si tam vyberete...