Časté otázky Tipy na dárky

Přání k narozeninám SMS

Zejména mezi mladší generací se v poslední době stalo módou zasílat veselá sms přání k narozeninám. SMS představuje rychlý způsob, jak někomu blízkému (sms může být např. pro kamaráda, pro kamarádku nebo třeba pro miláčka) udělat radost tím, že si vzpomenete a zašlete SMS přáníčko.

Jelikož do SMS se vejde pouze 160 znaků (případně pokud by to bylo nutné, tak je možné SMS rozdělit do několika částí), tak tyto SMS jsou krátké. Zvažte proto, jestli není lepší vymyslet svůj vlastní vtipný, humorný a originální text na míru oslavence. Zahrnout tam můžete třeba jeho přezdívku - pak stačí vymyslet jeden verš básničky a přáníčko je na světě.

Jestliže chcete zaslat SMS k narozeninám někomu obzvláště blízkému, tak je skoro nutné vymyslet něco vlastního. Mějte na paměti, že v den narozenin oslavenec pravděpodobně dostane SMS několik, a tak by nebylo vhodné, aby byly stejné. Zde uvedená SMS přání proto berte spíše jako vzor pro inspiraci a nebojte se je měnit.

SMS k narozeninám

Vybírat můžete z těchto SMS přání k narozeninám. Doufáme, že si vyberte:

Měj vždy radost z vnoučat a z rodiny, já Ti přeji hezké narozeniny!

Život Ti píše zase o rok víc, slovíčkem psaným chtěl bych říct: žij podle svého, měj pevné zdraví a dnešní den si vychutnej, jako když se slaví!

Kdopak že narozeniny dnes slaví? Přeji hodně štěstí, ale hlavně pevné zdraví no a taky ať Tě život stále baví!

Chci Ti spoustu růží dát, k Tvým narozeninám blahopřát! Oslav dnešek, jak se patří, ať další rok máš zase krásný!

Dobré jsou růže, trny jsou zlé, zahradou ticha každý z nás jde. Vyvaruj se šrámů, co se dlouho hojí a miluj jen lidi, co za to stojí. Vše NEJ přeje...

Kolik je kapek v hustém dešti, tolik já Ti přeji štěstí. SMS přání k narozeninám Ti posílám a všechno dobré do Tvého života tak sesílám!

Vše nejlepší k Tvým narozeninám, SMS přání Ti zasílám. Samé růže, samé kvítí, spokojenost a dlouhé žití Ti z celého srdce přeje ...

Už je Ti zas o rok víc, nedělej si z toho nic! Přeji peněz jako želez, krásný život, krásný svět, vždyť je Ti teprve 50 let.

Zvonky zvoní, svět se směje a každý Ti dnes přeje štěstí, zdraví pohodu a žádnou větší nehodu.

Blahopřeji příteli, krásný to máš věk, další rok je ale v prdeli, na stáří není lék.

Dneska slavíš 50 let, čas letí a nevrátí se zpět. Přidávám jen své blahopřání, ať se Ti v životě splní všechna přání. Budeš žít ještě dalších 50 let a poznáš tak, jak krásný je svět!

Hodně štěstí, žádné nehody, další roky plné pohody! S úsměvem na tváři se vždycky všechno vydaří!

Hodně štěstí, žádné vrásky, ale také další roky plné lásky přeje ...

Přeji, aby se Ti splnilo jen co chceš a hlavně Tvůj vytoužený sen. Už je to tak, dnešním je Ti 18 a už nemusíš nikoho poslouchat.

Když si někdo začne utahovat z Tvého věku, neodmlouvej a drž hlavu pěkně zpříma, ať není vidět vrásek spousta. Stále to není tak hrozné, oslavuj, než bude pozdě.

Ať máš život jako sen, ať víš, jak si užít den. Hodně štěstí, hodně zdraví, když je co, tak ať se slaví!

Zvonky zvoní, svět se směje a každý Ti dnes přeje štěstí, zdraví, pohodu a vždy dobrou náladu.

Sice nám ta léta běží, zastavíš je ale stěží. Nedělej si z toho nic, že je Ti zas o rok víc!

Tuhle krátkou básničku posílám Ti v přáníčku, aby štěstí Tvoje bylo a nic zlého Tě netrápilo. Vše špatné spraví dobrá nálada, starosti pak hodíš za záda.

Potichoučku jako sen, narozenin Tvých přišel den. Štěstí, zdraví ať Ti slouží a ať splní se, po čem Tvé srdce touží. Popíjej víno, písničku zpívej, s veselou náladou na svět se dívej.

K Tvým krásným narozeninám, krátké přáníčko Ti posílám. Vše nejlepší, hodně zdraví, lásky, sexu a ať se Ti to splní, než budeš mít vrásky! Ještě hodně peněz, málo práce a tím končí má gratulace.

Štěstí, zdraví, lásky tolik, kolik si jen můžeš přát, košík růží a k tomu srdečné blahopřání milerád Ti posílám.

K narozeninám Ti přeji, jak už to zvykem bývá, aby se splnilo vše, co Tvé srdce skrývá.

Všechno nejlepší k narozeninám! Barů je dnes otevřená pěkná řádka, společně to oslavíme a tak trochu se osvěžíme!

Dnes pozvednu plnou sklenici vínečka a popřeji Ti hodně zdravíčka!

Dobré ráno a krásný den, vše nejlepší přeji Tobě jen!

Dneska je Tvůj velký den, neseď doma a pojď ven. Pojďme slavit postaru, pojďme sosat drinku do baru!

Spěchám a spěchám, chtěl/chtěla bych být první v ten velký den a k narozeninám Ti popřát život jako sen. Nechť růže na cestu sypou se Ti, nechť každé Tvé přání splní se Ti!

Vše nej, ať je Ti hej, láhev vína popíjej a taky se stále usmívej!! Vše nej k narozeninám Ti přeje ...

Už je tomu tak, dneska Ti je 20 let a ty moje princezno jsi krásná jako nádherný květ. Jednou dole, pak zase na výši, sudičky osud Tvůj pomalu píší. Svůj život žij pomalu a vychutnávej tu nádheru.

Hodně štěstí, protože je krásné, hodně zdraví, protože je vzácné. Přeji všechno nej, užij si dnešní den!