Časté otázky Tipy na dárky

Obrázky

Tato stránka slouží jako rozcestník na jednotlivé další stránky, které obsahují obrázkové galerie na zvolené téma. Tyto obrázky jsou dostatečně obecné a hodí se tak do více druhů přání a je jen na Vás, jak je kreativně využijete. Od každé galerie jsou tu na ukázku tři obrázky zdarma - to tak pro představu, aby bylo jasné, co je kde obsaženo a jestli se jedná spíše o fotky nebo o kreslené obrázky. Obrázky mají širší využití, meze se nekladou. Vhodné je třeba využití do MMS zpráv (obrázky do mobilu nebo na plochu telefonu), jako obrázky na profil (třeba na lide.cz) nebo při zasílání mailem jako obrázek k ilustraci pocitů. Někdy se dá také nějaký veselý a vtipný obrázek zaslat jen tak pro pobavení a pro zábavu.

Obrázky srdíček

Galerie, kde jsou obrázky srdíček, je třeba dodávat něco více? Určitě ne, tyto zamilované obrázky se často posílají jako symbol lásky.

obrázek - srdce obrázek srdce obrázek srdíčka

Kompletní a obsáhlejší galerii srdíček najdete pod tímto odkazem:
Obrázky srdíček

Obrázky zvířat

Říká se, že když je člověkovi smutno, tak milé zvíře vždy potěší - třeba takový pes je nejlepší přítel člověka. Ale i ostatní tvorové dělají radost, proto přinášíme následující obrázky zvířat.

Zvířata Kočka

Ostatní obrázky z galerie zvířat se nachází zde:
Obrázky zvířat

Obrázky kytek

Čerstvé a voňavé kytky potěší každou slečnu či ženu, zejména pak třeba hezky rozkvetlé růže. Takové obrázky se hodí při posílání gratulace. No a občas můžete také zaslat nějakou kytku jen tak pro radost, taková nečekaná a upřímná zpráva musí potěšit - a o to jde především...

obrázky růží slunečnice sluníčko růže

Více kytic, růží, slunečnic, karafiátů a dalších kytek:
Obrázky kytek a růží

Obrázky na profil

Některé sociální služby, například chat lide.cz umožňují si vytvořit uživatelský profil, na který je potom možné přidávat různý obsah - obrázky, animované pohlednice, hudební videoklipy a podobně. Prohlédněte si náš obsah a třeba Vás něco natolik zaujme, že se daný obrázek rozhodnete vložit na svůj profil - v tom případě budeme jenom rádi.